Follow us on Twitter
Read RSS
 
 

ķiršu, 1melone, 2 ēdamk. cukura, pukukrējums. Pagatavošana: Nelielu meloni pārgriež uz pusēm un izņem mīkstumu un sēklotni. Mīkstumu smalki sagriež un samaisa ar ķiršiem, kuriem iepriekš izņemti kauliņi. Visu vēlreiz smalki sakapā un pēc vēlēšanās pārkaisa ar cukuru. Masu pilda abās melones pusēs. Pirms ...


eņu, 200 g skābā krējuma, 50 g cukura. Pagatavošana: Dažas avenes atstāj dekorēšanai, pārējās sablenderē ar 30 g cukuru. Pārējo cukuru pievieno pēc garšas. Avenēs iemaisa krējumu. Desertu sadala mazos trauciņos un tur 1 h ledusskapī. Desertu pasniedz dekorētu ar veselām avenēm.  


40 g cukura, 2 olu dzeltenumi, 1 paciņa vaniļas cukura, 1 ēdamk. karstā ūdens, 1 tējk. citrona sulas, dažas citronmelisas vai piparmētru lapiņas.   Pagatavošana:   Olu dzeltenumus puto ar cukuru, vaniļas cukuru, citronu sulu un karsto ūdeni. Bļodu liek ūdens peldē un turpina putot, līdz rodas gaišs krēms. Jāseko ...


n katlā saspaida. Pārlej ar 5 gl. verdoša ūdens, izmaisa, uzliek katlam vāku un pēc 10-15 min. izkāš caur marli. Pēc tam pievieno cukuru, nomizotus, sagrieztus ābolus un visu uzvāra. Tad, maisot, pielej aukstā ūdenī izšķīdinātu kartupeļu cieti un visu maisot atkārtoti uzvāra.


sarkano jāņogu, 1 gl rozīņu, 1 kg cukura.   Pagatavošana:   Jāņogas noskalo un pārlasa. Jāņogām pievieno noskalotas rozīnes un, maisot, uzvāra. Ļauj vārīties aptuveni 5 min., tad noņem no uguns un nosmeļ putas. Ievārījumu pilda tīrās, izkarsētās burkās, aizvāko un uzglabā vēsā vietā.


Send product information to a friend


Your name:
Your e-mail:
Friends e-email:

Your friend will get link to the following product:

0

http://www.salas-zivis.com/en/products//


Include product description
Include product image
Include product recipe


Copyright objects in homepage are protected by the Copyright law. All copyright protected objects in homepage are used according to the Copyright law.